Хмельницький, Луцьк (098) 344-08-29 24/7

Лікування алкоголізму в Луцьку - Центр Здорової Молоді

Лікування алкоголізму в Луцьку - Центр Здорової Молоді

Лікування алкоголізму в Луцьку в Центрі Здорової Молоді дозволяє залежним людям повністю позбутися пагубної залежності, відновити психологічну рівновагу та повернути до повноцінного, тверезого життя. Фахівці центру розробляють схему лікування індивідуально кожному за пацієнта. Акцент завжди робиться на психотерапію, а застосування медичних препаратів призводить до можливого мінімуму.

Першим кроком у лікуванні залежності є усвідомлення пацієнтом необхідності цього лікування та отримання добровільної згоди на терапію. Надалі фахівці центру використовують перевірені та безпечні психологічні методики, щоб допомогти пацієнтові знайти мотивацію для відмови від алкоголю.

Якщо вам чи вашому близькому не вдається самостійно подолати потяг до алкоголю, найкращим рішенням стане звернення до реабілітаційного Центру Здорової Молоді у Луцьку.

Скільки коштує лікування алкоголізму у Луцьку?

Центр здорової молоді у Луцьку практикує комплексний підхід у лікуванні алкоголізму. Лікування може включати різну медикаментозну терапію, групові та індивідуальні заняття з психологом та психотерапевтом, з пацієнтами працюють наркологи, соціологи, реабілітологи. Курс лікування може включати різні процедури та відрізнятися за тривалістю. Тому реабілітація алкозалежних у Луцьку для окремих пацієнтів може мати різну вартість. Розрахувати попередню вартість лікування ви можете у спеціальному розділі на сайті або за вказаним номером телефону.

Принципи програми 12 кроків

Програма «12 кроків» широко застосовується у реабілітаційних клініках по всьому світу. Вона стала такою популярною через свою високу ефективність та комфортність для пацієнтів.

Лікування за програмою «12 кроків» проводиться з дотриманням основоположних принципів:

  • повної анонімності;
  • принципу рівності пацієнтів (незалежно від статі, віку та соціального статусу);
  • взаємну підтримку пацієнтів;
  • соціальна адаптація;
  • лікування без стресу та страху.

За кожним із пацієнтів центру закріплюється куратор, у якого можна попросити допомоги чи поради у будь-який час доби. Також підтримку надають досвідчені психологи та самі пацієнти один одному.

Шість кроків до одужання

Первинна консультація з фахівцем
Диференціальна діагностика захворювання
Детоксикація всього організму
Підбір та опрацювання схеми лікування
Медикаментозна підтримуюча терапія
Психокорекція та мотивація
Ресоціалізація, повернення у соціум
Підтримка та подальший супровід

Реабілітація алкозалежних у Луцьку не має релігійного спрямування. Відмовитись від алкоголю пацієнтів центру мотивує відповідальність перед самим собою. Також велику роль відіграють колективні заняття, під час яких пацієнти діляться своїми успіхами та невдачами на шляху до тверезості. Необхідність розповідати про останні спонукає алкоголіків утримуватись від спиртного.

Центр Здорової Молоді у Луцьку

У нашому центрі працює велика команда досвідчених фахівців, які допомагають алкоголікам знайти мотивацію повернутися до тверезого життя, відновлюють їхнє фізичне та психологічне здоров'я.

Завдяки індивідуальному підходу в розробці курсу реабілітації кожен пацієнт центру отримує відповідне саме йому лікування і має можливість повернутися до повноцінного життя.

Етапи реабілітації після алкоголізму

Реабілітація алкозалежних у нашому центрі включає кілька важливих етапів, кожен з яких наближає пацієнта до здорового життя. На шляху до одужання до пацієнтів застосовують як медикаментозні методики, так і психологічні.

Виведення із запою

Виведення із запою в Луцьку. Саме з таким запитом звертаються до центру багато пацієнтів. Однак переривання запою є лише першим етапом лікування залежності. Якщо алкоголік не може відмовитися від прийому спиртного самостійно, цей стан припиняють примусово. Робити це можна лише під контролем кваліфікованих медиків, щоб не завдати здоров'ю ще більшої шкоди.

Досвідчені фахівці центру за необхідності допомагають полегшити абстинентний синдром (похмілля), підтримати організм у цей непростий залежний період.

Детоксикація організму

Перш ніж приступати до лікування, необхідно повністю очистити організм від алкоголю та продуктів його розпаду. В іншому випадку кодування просто не допоможе, а під час реабілітації пацієнт погано почуватиметься, йому буде важко зосередитися, що незмінно призведе до зриву. Детоксикація організму проводиться досвідченими медиками із застосуванням індивідуально підібраних препаратів.

Кодування від алкоголізму

Після того, як організм повністю очищений, проводиться кодування від алкоголізму у Луцьку. З цією метою може застосовуватися заборонна терапія (після неї формується стійка відраза до спиртних напоїв) або застосування препаратів, що блокують рецептори мозку (від них алкоголік перестає відчувати ейфорію після прийому спиртного).

Тип кодування підбирається для кожного пацієнта індивідуально, з урахуванням тяжкості та стажу залежності та стану здоров'я.

Психосоціальна реабілітація

В результаті тривалого алкоголізму людина незмінно втрачає свої особисті якості та силу волі. Відновити їх, проаналізувати свою поведінку, реакцію на неї оточуючих, а також подолати невпевненість у своїх силах допомагають сесії з досвідченим психологом. Таку терапію в обов'язковому порядку включає реабілітація алкозалежних в Луцьку.

Соціальна адаптація

Запійні алкоголіки втрачають зв'язок з оточуючими, перестають ходити на роботу, спілкуватися з друзями та родичами. Соціальна адаптація допомагає відновити комунікативні навички, налагодити спілкування з близькими людьми. Допомагають пацієнтам у цьому психологи центру.

У ході реасоціалізації в Центрі Здорової Молоді пацієнти відвідують групові заняття, на яких вони діляться досвідом з іншими пацієнтами людей, які вже вилікувалися від алкоголізму, а також сімейну терапію.