Хмельницький, Луцьк (098) 344-08-29 24/7

Лікування наркоманії в Луцьку - Центр Здорової Молоді

Лікування наркоманії в Луцьку - Центр Здорової Молоді

Лікування наркоманії у Луцьку у нашому центрі відбувається з використанням ефективних методик медикаментозного та психотерапевтичного лікування. Домогтися стійкої ремісії допомагає наступна програма реабілітації. Вона допомагає знайти мотивацію для подальшого утримання від вживання заборонених речовин, покращує фізичний та психоемоційний стан.

Центр здорової молоді в Луцьку пропонує своїм клієнтам послуги висококваліфікованих фахівців. Наші клієнти проходять групову реабілітацію. Вона має на увазі заняття різних форматів, у ході яких залежні спілкуються із кваліфікованим психологом та іншими пацієнтами. Це дозволяє як швидше відмовитися від наркотиків, а й соціально адаптуватися, щоб у майбутньому швидше повернутися до тверезого життя.

Лікування наркоманії у Луцьку

Реабілітаційний Центр здорової молоді у Луцьку практикує комплексний підхід до лікування наркотичної залежності. 

Такий метод лікування має цілу низку переваг:

На першому етапі лікування пацієнт разом із психологом знаходить причину, яка спровокувала формування залежності. Це дозволяє побудувати індивідуальну програму реабілітації, яка дасть максимальний ефект у конкретному випадку.

Програма ресоціалізації дозволяє зняти внутрішню напругу, отримати моральну підтримку з інших пацієнтів центру.

Психологи проводять як групові, так і індивідуальні сесії, у яких опрацьовують різні проблеми.

На заняттях з ресоціалізації колишні наркомани навчаються знаходити втрачену раніше спільну мову з родичами.

В основі філософії центру лежить забезпечення комфортної ситуації для пацієнтів. Вони проживають у комфортних побутових умовах, а персонал ставиться до всіх пацієнтів доброзичливо, без засудження. Саме за таких умов реабілітація дає найбільший ефект за короткий час.

Програма 12 кроків: шлях до оздоровлення та нового життя

Чимало наркоманів тривалий час відмовляються від лікування тому що не усвідомлюють своєї проблеми. Реабілітаційна програма «12 кроків» починається з того, що кваліфікований психолог переконує наркомана у необхідності лікування.

В основі програми лежить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, старанна психологічна робота, нейтралізація внутрішнього конфлікту.

Лікування проходить у спокійній та добродушній обстановці. На всіх етапах пацієнтів підтримують кваліфіковані психологи. Важливими принципами програми «12 кроків» є взаємна підтримка пацієнтів та повна анонімність.

Шість кроків до одужання

Первинна консультація з фахівцем
Диференціальна діагностика захворювання
Детоксикація всього організму
Підбір та опрацювання схеми лікування
Медикаментозна підтримуюча терапія
Психокорекція та мотивація
Ресоціалізація, повернення у соціум
Підтримка та подальший супровід

Етапи реабілітації наркоманії

Будь-яке лікування можливе лише за добровільною згодою пацієнта, домогтися якого від наркомана буває вкрай складно. Реабілітація наркозалежних у Луцьку починається із сесій із психологом, у ході яких залежний усвідомлює свою нездатність самостійно відмовитися від заборонених речовин та необхідність кваліфікованої допомоги.

Лікування наркоманії хоч і передбачає індивідуальний підхід, але завжди проходить у суворій послідовності.

Зняття наркотичної ломки

Зняття наркотичної ломки передбачає полегшення симптомів абстинентного синдрому (синдрому відміни). Завдяки цьому пацієнт не відчуває фізичного болю, мислить більш здорово, краще контролює себе.

Детоксикація організму

Внаслідок тривалого прийому наркотиків у крові та тканинах накопичуються небезпечні токсини (продукти розпаду наркотиків). Навіть після відмови від наркотиків ці токсини можуть отруювати організм ще кілька тижнів. Тому перед початком лікування організм потрібно повністю очистити.

Кодування від наркоманії

Кодування від наркоманії у Луцьку проводиться за індивідуально підібраною програмою. Медикаментозне кодування передбачає використання двох типів препаратів:

Ліки, які блокують рецептори в мозку, відповідальні за стан ейфорії після прийому наркотику. У цьому випадку після прийняття «дози» наркоман перестає відчувати якесь задоволення.

Препаратів заборонної терапії, що викликають стійкий негативний рефлекс у відповідь прийом наркотику.

У деяких випадках, крім використання медикаментів під час кодування, застосовуються методи психологічного впливу на залежного.

Тип кодування підбирається в строго індивідуальному порядку, на підставі віку, стажу наркоманії, типу наркотиків, що приймаються, стану фізичного та ментального здоров'я кожного з пацієнтів.

Кодування дозволяє на якийсь час відмовитися від прийому наркотиків, але стійкого результату або повного лікування від наркоманії можна досягти тільки в результаті роботи з психологом.

Психосоціальна реабілітація

Індивідуальні та групові заняття із психологом – обов'язковий етап лікування залежності за програмою «12 кроків». Завдяки їм пацієнти визначають причини, що спонукали їх вперше прийняти наркотик і продовжувати робити це далі, знімають внутрішні блоки, вчаться аналізувати свою поведінку та контролювати свої бажання.

Соціальна адаптація

Через зміну життєвих орієнтирів наркомани часто втрачають зв'язок з колегами, друзями і навіть найближчими родичами. Соціальна адаптація дозволяє їм наново навчитися спілкуватися з близькими, повернути втрачену раніше довіру.

Центр Здорової Молоді у Луцьку

Центр здорової молоді є підрозділом Міжнародної антинаркотичної асоціації, яка протягом довгих років ефективно виліковує людей з різними видами залежностей. У своїй роботі наші фахівці застосовують дієві та безпечні методи лікування та реабілітації. У нашому центрі завжди панує спокійна та доброзичлива атмосфера, а постояльці центру живуть у комфортних побутових умовах. Відсутність стресу, постійний нагляд кваліфікованих співробітників, психологічна підтримка з боку персоналу та інших пацієнтів дозволяють наркоманам дійти стійкої, тривалої ремісії.