Лікування ігроманії в Луцьку дозволяє повернутися до здорового способу життя людям, які не можуть подолати хворобливий потяг до комп'ютерних, азартних ігор та патологічну залежність від інтернету.
Через те , що найчастіше ігрова залежність не приносить прямої шкоди фізичному здоров'ю, лікування ігроманії (лудоманії) у Луцьку стає важким завданням, залежні просто відмовляються визнавати проблему. Успішно вирішити її допомагають спеціалісти нашого центру. Під час занять із досвідченим психологом залежний усвідомлює свою проблему і дає добровільну згоду на подальше лікування.
Ігроманія: звичка чи хвороба?
Навіть самі залежні, не вважають серйозною хворобою, але лише шкідливою звичкою. Насправді лудоманія завдає психіці такої ж серйозної шкоди, як алкоголізм та наркоманія. Цим зумовлене застосування у лікуванні цих захворювань схожих методик.
Центр здорової молоді в Луцьку пропонує своїм пацієнтам безпечне та ефективне лікування ігрової залежності. У ході терапії пацієнти під керівництвом психолога з'ясовують причину формування залежності, вчаться знімати внутрішню напругу без ігор та інтернету, повертаються до соціуму.
Хто такий ігроман?
Психологічна залежність від ігор може формуватися в будь-якому віці.
Незалежно від віку, статі та соціального становища людини, залежність формується за одним сценарієм і характеризується появою наступних ознак:
- людина проводить все більше часу в інтернеті;
- почувається дискомфортно, якщо поряд немає гаджета з доступом в інтернет; агресивним, втрачає моральні орієнтири. Отримуючи виграш або перебуваючи в його передчутті, ігроман отримує велику дозу адреналіну, який діє на мозок як наркотик. Згодом головною метою в його житті стає отримання нової дози адреналіну, отримати який у звичайному житті він уже не може.
(098) 344-08-29
Viber, WhatsApp
Де ігроман може отримати допомогу?
Офіційна медицина сьогодні визнає ігроманію як самостійне захворювання, яке потребує серйозного лікування. Самостійні спроби відмовитися від такої залежності можуть призвести до психологічних травм і надалі формування більш серйозних психічних захворювань. Реабілітація залежних від ігор у Луцьку відбувається під постійним контролем кваліфікованих фахівців, які підбирають курс лікування в індивідуальному порядку.
Виграють, програвши
Ігрова залежність формується за тим же принципом, що й алкогольна та наркотична. У відповідь на виграш у грі в організмі людини виділяється ціла низка гормонів, що приводять його в стан ейфорії. Причому для отримання такого сильного задоволення фізично людині нічого робити не потрібно (наприклад, завзято тренуватися і перемогти в реальному спорті). Поступово мозок звикає отримувати «легке задоволення» і стає від нього залежним.
Згодом залежність стає такою сильною, що заради гри залежний може піти на будь-які дії, у тому числі й на протиправні. Без належного лікування ігроман втрачає всі соціальні зв'язки, може витрачати всі гроші на ігри, згодом у нього може розвинутись важкий психоз, депресія, суїцидальні нахили. Позбутися ігроманії в Луцьку без зайвого стресу допоможуть фахівці Центру Здорової Молоді. залежності. Адже вона завдає не меншої психологічної шкоди, ніж наркоманія. Програма «12 кроків» передбачає зняття абстинентного синдрому (синдрому відміни), виявлення причин формування залежності, курс індивідуальної психотерапії та занять із соціальної реабілітації.
Соціальна адаптація
Соціальна адаптація є обов'язковою частиною лікування у нашому реабілітаційному центрі. Зациклюючись на іграх, залежні люди часто втрачають усі соціальні контакти та довіру близьких родичів. Під час сімейних сесій із психологом вони наново вчаться спілкуватися з близькими. Також обов'язкові групові заняття. Вони дозволяють відновити залежним навички спілкування з незнайомими людьми, щоб швидше повернутися до роботи та здорового соціального життя після виписки з центру.
(098) 344-08-29
Viber, WhatsApp
Центр Здорової Молоді у Луцьку
Однією із застав успішного лікування лудоманії є довірчі відносини з персоналом центру. Тільки в атмосфері доброзичливості та довіри залежна людина може розкритися, поділитися з психологом чи психотерапевтом найпотаємнішим, виявити причину залежності та знайти мотивацію відмовитися від ігор.
Дуже важливо проходити лікування від ігроманії саме в умовах стаціонару. Абстиненція в ігроманів носить психологічний характер і в звичайній обстановці в цьому залежний стан легко зривається. У стінах реабілітаційного центру він точно не матиме доступу до гаджетів з доступом в інтернет, а люди, які знаходяться поруч з ним, не гратимуть і спокушатимуть його.
Один з основних принципів програми «12 кроків» - лікування без зайвого стресу. Наші пацієнти проживають у комфортних побутових умовах, а персонал ставиться дружелюбно та без засудження до всіх без винятку постояльців. Якщо пацієнт відчуває, що не справляється і близький до зриву, він у будь-який час може звернутися до особистого куратора чи психолога.
Такий підхід дозволяє поступово повернути залежного в реальний світ, навчитися проживати труднощі не вдаючись до ігор, домогтися стійкої ремісії чи повного одужання від ігроманії.