Хмельницький, Луцьк (098) 344-08-29 24/7

Лікування ігроманії у Хмельницькому - Центр Здорової Молоді

Лікування ігроманії у Хмельницькому

Лікування ігроманії (лудоманії) у Хмельницькому ґрунтується на повноцінному проведенні терапії та реабілітації у спеціалізованому центрі. Болюче і непереборне потяг до ігор, азартним чи комп'ютерним формує залежність, її неможливо позбутися самостійно без професійної допомоги.

Ігрова залежність проявляється втратою інтересу до життя, ослабленням соціальних зв'язків, погіршенням якості та кількості спілкування з оточенням. Захоплення азартними іграми та пошук нових доз адреналіну призводить до боргів, значних фінансових витрат, втрати довіри та навіть скоєних правопорушень.

Пацієнтам дуже складно прийняти рішення щодо необхідності лікування через те, що вони не готові визнавати наявність ігрової залежності. Звернувшись за кваліфікованою допомогою у людей з лудоманією з'являється шанс на одужання та можливість пройти реабілітацію, повернувшись до повноцінного життя.

Ігроманія: звичка чи хвороба?

Алкоголізм, наркоманію та ігроманію багато людей вважають шкідливими звичками, яких можна позбутися вольовим зусиллям. Така помилка призводить до відмови від лікування, спроб самостійної боротьби з психологічною залежністю та постійних зривів, зниження впевненості в собі.

Надаючи послуги з лікування ігроманії, центр Здорової Молоді у Хмельницькому використовує опрацьовану програму реабілітації. Це повноцінний терапевтичний курс, що допомагає впоратися з психологічними бар'єрами, проблемами та внутрішньою напругою, підвищити ефективність лікування.

Хто такий ігроман?

Ігрова залежність може розвиватися у різному віці, у своїй залишається стандартним алгоритм формування психологічної залежності.

Основними ознаками пристрасті до ігор є ряд симптомів, які визначаються близькими, і сам пацієнт не прагне їх приховувати від оточуючих:

  • тривале проведення часу в комп'ютері або інших гаджетах з вільним доступом до мережі або інтернету;
    фінансові витрати на покупку оновлень, вкладення у майбутній виграш на автоматах, постійне
  • відвідування онлайн-казино;
  • втрата інтересу до спілкування у реальному житті, дратівливість та агресія, ігнорування простих правил соціуму.

Ігромоман отримує певну дозу адреналіну, без якої надалі не може обходитися і в гонитві за примарними відчуттями відмовляється від нормального життя.

Програма 12 кроків має на меті формування мотивації подальшого лікування після визнання проблеми ігрової залежності.

Де гравець може отримати допомогу?

У сучасному світі лудоманія офіційно визнана хворобою, яка сформована на підставі психологічної залежності. Для лікування цього патологічного стану використовуються сучасні методики та психотерапевтичні курси, які реалізуються лише у спеціалізованих установах.

Повноцінна та цілеспрямована реабілітація залежних від ігор у Хмельницькому від наших центрів допомагає досягти довгострокової ремісії. Лікування засноване на високому рівні компетенції та професіоналізму, комплексному та індивідуальних підходах гарантує відновлення особистості та позбавлення від психологічних проблем.

Виграють, програвши

У основі формування ігрової (інтернет) залежності лежать самі механізми, які провокують розвиток алкоголізму чи наркоманії. Стан ейфорії, викликаний виграшем грошей, проходженням чергової місії або отримання лайків, провокується певною хімічною реакцією в мозку.

Завдяки відчуттю азарту, що виникає, людина з залежністю готова на будь-які вчинки, які допоможуть їй повторити отриманий досвід. Без постійного залучення до процесу, людина із залежністю ризикує зміною особистості, втрачає довіру близьких і в неї виникають суїцидальні думки, психічні розлади.

Ефективна програма лікування ігроманії у Хмельницькому

Забезпечуючи лікування, реабілітаційний Центр Здорової Молоді у Хмельницькому – філія Міжнародної Антинаркотичної Асоціації пропонує комплексний підхід. Він заснований на формуванні мотивації, зняття абстиненції та психотерапії, проходження повного реабілітаційного курсу.

Соціальна адаптація

У ході реабілітації для пацієнтів центрів проводиться соціальна адаптація, це спеціалізовані заняття, що допомагають адаптуватися в оточенні. Втрата особистості, зниження довіри та інші негативні наслідки ігроманії можуть призвести до подальшого зриву і завдяки соціалізації вдасться уникнути їхнього впливу.

Центр здорової молоді

Психологічне кодування від ігроманії у Хмельницькому є одним із методів лікування, яке носить комплексний підхід.

На етапі формування мотивації пацієнти визнають наявність проблеми та для цього використовується довірчий формат спілкування з компетентними спеціалістами та кураторами.

У ігроманів абстинентний синдром має лише психологічні прояви, і щоб позбавитися його проявів, знадобиться ізоляція від звичного оточення. У ході психотерапевтичного курсу пацієнту надаються установки, що допомагають відмовитися від залежності ігрової чи комп'ютерної.

При породженні терапії та реабілітації люди із залежністю вчаться заново жити у реальному, а не віртуальному світі. Комплексний підхід допомагає досягти поставлених результатів, довгострокової ремісії та повної відмови від азартних ігор, інтернет-залежності від соціальних мереж або мережевих ігор. 

Сертифікати та дипломи

Подзвоніть нам

(098) 344-08-29

Графік роботи

Цілодобово

Адреса

Хмельницька область, село Олешин, вул. Б. Хмельницького, 8

Фотогалерея (Хмельницький)