Хмельницький, Луцьк (098) 344-08-29 24/7

Лікування алкоголізму у Хмельницькому - Центр Здорової Молоді

Лікування алкоголізму у Хмельницькому

Лікування алкоголізму у Хмельницькому у реабілітаційному Центрі Здорової Молоді проходить ефективно і пацієнтам надається необхідна допомога. Програма реабілітації, адаптована під кожну людину із залежністю, враховує психологічні аспекти захворювання, забезпечуючи зведення до мінімуму медикаментозну терапію.

Досягаючи цілей лікування реабілітаційний центр у Хмельницькому реалізує комплексний підхід. Професійна допомога тим, хто страждає від залежності, включає отримання установок на відмову від спиртного, відновлення особистості. Добровільна згода пацієнта ґрунтується на мотивації, що є частиною терапевтичного курсу, що проводиться.

Під час опрацювання програми застосовуються сучасні психологічні методики, перевірені методи та унікальні напрацювання, які допомагають пацієнтам повністю відмовитися від спиртного.

Скільки коштує лікування алкоголізму у Хмельницькому?

Послуги, які надає Центр здорової молоді у Хмельницькому надаються у комплексі, необхідному для підвищення ефективності лікування. Протягом усієї діяльності організації фахівці надають необхідну допомогу людям із залежністю від алкоголю.

Процес реабілітації складається з різних етапів і проводиться за індивідуальним планом, що коригується. Ті, хто проживає в центрах, перебувають під наглядом співробітників, а в процесі реалізації реабілітаційної програми беруть участь психологи та наркологи, психотерапевти та соціологи, реабілітологи та куратори.

Вартість реабілітації залежить від комплексу терапії, який підбирається персонально для кожного пацієнта. Перелік процедур і застосовуваних методик коригується в ході лікування, для досягнення максимального ефекту та повного позбавлення пацієнтів від алкоголізму.

Принципи програми 12 кроків

Застосовувана в усьому світі програма 12 кроків складається з низки етапів і націлена на поступову відмову від вживання спиртного.

Це повноцінний комплекс заходів, що реалізуються з урахуванням встановлених принципів, які є максимально важливими для одужання та відсутності зривів:

  • анонімність отримання допомоги;
  • рівність міжособистісних відносин;
  • взаємна підтримка між пацієнтами;
  • відсутність страху, депресії та стресу;
  • соціальна спрямованість та адаптація.

Одужуючі проходять курс в умовах анонімності та збереження їх персональних даних і до кожного ставляться на рівних, без приниження та упередженості. Ті, хто проживає в реабілітаційному центрі, можуть звернутися за потрібною допомогою до співробітників, куратора або учасника програми.

У центрі створена та постійно підтримується атмосфера довіри та психологічного комфорту, що важливо для емоційної стабільності. Реабілітаційна програма, що застосовується, не має релігійної спрямованості, будуватися на соціальній відповідальності.

Центр здорової молоді у Хмельницькому

Надання допомоги пацієнтам центру є основним завданням співробітників та спеціалістів, які мають великий практичний досвід. Ми пропонуємо найкращі умови для проходження реабілітаційного курсу з обов'язковими етапами соціальної адаптації та ресоціалізації підопічних.

Індивідуальний підхід допомагає скласти та коригувати курси мотивації, які допомагають прийняти пацієнтам відповідальні рішення. Професіоналізм забезпечується високим рівнем підготовки працівників, їх компетенції та уважному ставленні до проблем людей із залежністю, які хочуть її позбутися.

Етапи реабілітації після алкоголізму

У центрі надається кваліфікована допомога і проводуиться реабілітація алкозалежних яка завершує терапевтичний курс лікування. Це необхідний захід для закріплення отриманих результатів, зниження ризиків зриву та рецидиву, що підвищує мотивацію людей, які вирішили відмовитися від алкоголю.

Шість кроків до одужання

Первинна консультація з фахівцем
Диференціальна діагностика захворювання
Детоксикація всього організму
Підбір та опрацювання схеми лікування
Медикаментозна підтримуюча терапія
Психокорекція та мотивація
Ресоціалізація, повернення у соціум
Підтримка та подальший супровід

Виведення із запою

Необхідний захід — це виведення із запою в Хмельницькому для тих, хто потребує лікування, але самостійно вже не може припинити пити. Запійний стан припиняється примусово, що спрямовано на збереження фізичного здоров'я пацієнта та стабілізацію його психіки, підготовки до подальшого лікування.

Детоксикація організму

Очищення поєднується з проведенням симптоматичної терапії, допомагаючи зняти гострі симптоми абстиненції та не ризикувати самопочуттям підопічних. Потрібна детоксикація організму для виведення природним шляхом продуктів розпаду спиртного та токсинів, що накопичилися у м'яких тканинах, крові.

Кодування від алкоголізму

Індивідуально підібране кодування від алкоголізму у Хмельницькому проводиться за персональним планом з урахуванням особливостей пацієнтів. Воно може бути психологічним або медикаментозним, можливе застосування сучасних методик, таких як комп'ютерне або лазерне кодування від алкоголю.

Психосоціальна реабілітація

Сумні в собі та напруга можуть призвести до зриву після тривалого лікування та стати справжньою проблемою. Позбутися невпевненості, виявити недоліки своєї поведінки та відновити риси особистості допоможе соціально-психологічний курс, який включає реабілітація алкозалежних у Хмельницькому.

Соціальна адаптація

Тривале вживання спиртного призводить до втрати довіри між близькими, руйнування соціальних зв'язків. Повноцінна соціальна адаптація спрямована на відновлення довірчих відносин, порятунок від внутрішніх переживань соціалізації та повернення до здорового життя без сумнівів у власному рішенні. 

Сертифікати та дипломи

Подзвоніть нам

(098) 344-08-29

Графік роботи

Цілодобово

Адреса

Хмельницька область, село Олешин, вул. Б. Хмельницького, 8

Фотогалерея (Хмельницький)