Хмельницький, Луцьк (098) 344-08-29 24/7

Лікування наркоманії у Хмельницькому - Центр Здорової Молоді

Лікування наркоманії у Хмельницькому

Лікування наркоманії у Хмельницькому проводиться із застосуванням розробленої досвідченими психотерапевтами та наркологами програми. Реабілітаційний курс забезпечує досягнення результату та стійкої ремісії на тривалий час із мотивацією залежних, націлених на повернення до повноцінного життя.

Терапевтичний курс реалізується силами досвідчених та кваліфікованих спеціалістів, співробітників спеціалізованих реабілітаційних центрів. Програма спрямована не лише на відмову від вживання наркотичних речовин різних типів, а й на покращення психоемоційного стану пацієнтів.

Люди із залежністю спілкуються з компетентними кураторами, взаємодіють у групах, їм організовуються заняття різних форматів. Мотивація та психологічна підтримка допомагають впоратися з труднощами, пройти соціальну адаптацію та повернутися до нормального життя в якому немає місця наркотикам.

Лікування наркоманії у Хмельницькому

Індивідуальна та групова робота над проблемою наркоманії має свої особливості, та лікування проходить в атмосфері підтримки.

Професійна допомога людям із залежністю, яку пропонує Центр Здорової Молоді у Хмельницькому носить комплексний характер та має ряд своїх переваг:

  • індивідуальний підхід до організації лікування із обов'язковим визначенням причин формування залежності;
  • усунення виниклих внутрішніх конфліктів та напруги за рахунок реалізації програми соціалізації пацієнтів;
  • проведення індивідуальних та групових занять з метою підтримки пацієнтів реабілітаційного центру;
  • курс соціалізації дозволяє відновити втрачені соціальні зв'язки, зміцнити довірчі стосунки у ній.

Налагоджений побут і комфортні умови проходження курсу надають позитивний вплив на досягнення позитивних результатів лікування. Після проведення курсової терапії пацієнтам та членам їхніх сімей надаються послуги психологічного супроводу та кваліфікованої підтримки.

Програма 12 кроків: шлях до оздоровлення та нового життя

Реабілітаційний курс психологічної терапії починається з переконання пацієнта, якого необхідно націлити отримання допомоги. Впоратися з цим завданням допомагає реалізована програма 12 кроків, яка успішно застосовується у сучасних реабілітаційних центрах у всьому світі.

Адаптований курс проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнтів та показує відмінні результати.

У його основі перебуває дотримання низки принципів, вкладених у створення максимально комфортних умов одужання, нейтралізації внутрішньої напруги.

Основою програми є отримання компетентної допомоги у проходженні всіх етапів лікування, включаючи психологічну реабілітацію. Анонімність та взаємна підтримка, рівне ставлення до всіх пацієнтів, постійний супровід та адаптація дозволяють залежним повністю відновитися та повернутися до повноцінного життя.

Етапи реабілітації наркоманії

Реалізувати програму і досягти поставленої мети неможливо без особистої згоди пацієнта, якого дуже складно досягти. Основним інструментом, який використовують співробітники центрів, є мотивація, завдяки якій реабілітація наркозалежних у Хмельницькому проходить максимально ефективно.

Комплексна реалізація програми з урахуванням індивідуальних особливостей залежних відбувається за певними етапами. Такий підхід гарантує високу результативність та можливість коригувати проведення програми на кожному етапі, що допомагає досягти успіху та тривалої ремісії.

Шість кроків до одужання

Первинна консультація з фахівцем
Диференціальна діагностика захворювання
Детоксикація всього організму
Підбір та опрацювання схеми лікування
Медикаментозна підтримуюча терапія
Психокорекція та мотивація
Ресоціалізація, повернення у соціум
Підтримка та подальший супровід

Зняття наркотичної ломки

Позбутися синдрому абстиненції або ламання допомагає зняття наркотичної ломки, що забезпечує можливість пацієнтам мислити тверезо. На цьому етапі надаються консультації для залежних родичів, розробляється загальна стратегія подальшого лікування та проведення реабілітації.

Детоксикація організму

Позбавити тіло від токсинів та продуктів розпаду наркотичних речовин, що накопичилися під час прийому наркотиків, допомагає детоксикація організму. Разом з детоксикацією проводиться відновлення, націлене на стабілізацію роботи систем та відновлення обміну речовин, водного та сольового балансу.

Кодування від наркоманії

Проводиться кодування від наркоманії у Хмельницькому за індивідуальним планом, причому метод кодування підбирається персонально. Це програмна методика, що дозволяє знизити потяг до вживання наркотиків або заборонна терапія, що блокує можливість повернутися до колишнього способу життя.

Психосоціальна реабілітація

Комплексна реабілітація алкозалежних у Хмельницькому включає етап їхньої психологічної та соціальної реабілітації. Це важливий аспект зняття внутрішньої напруги та психологічних блоків, що виникають на підставі аналізу власної поведінки та критичного відношення оточуючих.

Соціальна адаптація

Після проходження реабілітаційної програми пацієнт готовий повернутися до соціуму і для цього йому потрібна соціальна адаптація.

Це відновлення ослаблених чи втрачених соціальних зв'язків, довіри між близькими та оточенням, впевненості у власних силах та застосування оновлених навичок спілкування.

Центр Здорової Молоді у Хмельницькому

Лікування, що проводить реабілітаційний Центр Здорової Молоді у Хмельницькому — філія Міжнародної Антинаркотичної Асоціації ґрунтується на багаторічному досвіді роботи. Доброзичлива атмосфера, підготовлений курс реабілітації та відновлення, взаємодія з компетентними співробітниками допомагають досягти поставленої мети.

 

Сертифікати та дипломи

Подзвоніть нам

(098) 344-08-29

Графік роботи

Цілодобово

Адреса

Хмельницька область, село Олешин, вул. Б. Хмельницького, 8

Фотогалерея (Хмельницький)