Хмельницький, Луцьк (098) 344-08-29 24/7

Центр Здорової Молоді - мережа реабілітаційних центрів

Цент Здорової Молоді

Сучасна молодь перебуває у групі ризику, за соціальними умовами, психологічними та іншими чинниками. Опинившись у складній життєвій ситуації, кожна людина із залежністю або її близькі можуть звернутися за компетентною допомогою, яку надає Міжнародна Антинаркотична Асоціація

Центр Здорової Молоді — філія Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

У центрі Здорової Молоді для пацієнтів розробляються індивідуальні програми реабілітації та відновлення, адаптовані курси лікування. Допомога, що надається, базується на основних принципах конфіденційності та комплексної реалізації, що гарантує збереження персональних даних і високу ефективність лікування.

Алкогольна, наркотична чи ігрова залежності призводять до вкрай негативних змін у житті будь-якої людини. Підлітки, опинившись у групі ризику, можуть самостійно або за допомогою своїх близьких звернутися до професіоналів для отримання необхідної та кваліфікованої допомоги.

Основною особливістю роботи центру є реалізація ексклюзивної та детально опрацьованої програми лікування. Вона заснована на відомій програмі 12 кроків, яка повністю адаптована до сучасних реалій нашого суспільства та включає перевірені багаторазовим застосуванням методики відновлення.

Комплексна допомога спрямована на порятунок від будь-якої форми залежності, включаючи ігрову, алкогольну та наркотичну. У ході лікування та реабілітації людина отримує необхідні інструменти та навички для повернення до нормального та здорового життя в якому не має місця згубним уподобанням.

Загальна програма реабілітаційного курсу ґрунтується на застосуванні індивідуального та персоналізованого підходу. Це означає, що вона складається не тільки з різних етапів, на яких застосовуються певні методики лікування, але й дає можливість персонально опрацювати проблеми пацієнтів:

  • робота та взаємодія з фахівцями високого рівня професійної кваліфікації;
  • опрацювання виявлених причин розвитку залежності із професіоналами;
  • формування у свідомості пацієнтів тверезого мислення та способу життя;
  • психологічна підтримка близьких та членів родини людини з залежністю;
  • встановленні нових життєвих орієнтирів та допомога під час адаптації;
  • застосування ефективних методик із профілактики зривів у пацієнтів;
  • відновлення особистості пацієнта та його моральних цінностей.

Реабілітація та відновлення, ресоціалізація наркоманів, алкоголіків та ігроманів потребує застосування особливих підходів. Використовуючи сучасні методики та опрацьовані програми, адаптовані під кожного окремого пацієнта, співробітники центру забезпечують високу якість лікування.

 

Лікування алкоголізму

Реалізуючи сучасну програму лікування алкоголізму співробітники центру забезпечують порятунок від залежності з максимальною ефективністю. Комплексний, індивідуальний та ефективний підхід дозволяє врахувати ризики можливого зриву та запобігти рецидиву.

Загальні стандарти лікування передбачають проходження хворим такого етапу як детоксикація організму з повним очищенням від продуктів розпаду спиртного. Одним з варіантів початку програми залишається і виведення із запою, націлене на контрольоване переривання процесу розпивання алкогольних напоїв.

Після проведеного індивідуально визначеним методом кодування від алкоголізму для пацієнта підбирається програма реабілітації. Вона може змінюватись і коригуватися залежно від поточного стану здоров'я та психіки людини, що необхідно для підвищення якості лікування.

Лікування наркоманії

Проблема підліткової залежності щорічно посилюється і для її дієвого вирішення необхідне якісне лікування наркоманії. Хвороба прогресує у молодіжному середовищі, ламаються долі та гинуть люди, ось чому так важливо організувати надання допомоги якомога раніше, не позбавляючи пацієнтів шансу на життя.

Для лікування залежності від певних видів наркотичних препаратів підбирається дієвий метод кодування від наркоманії. Попереджається цей етап такими заходами як діагностування наркозалежності та зняття ломки, що настає при припиненні вживання заборонених речовин.

У центрі практикуються перевірені методики, включені до курсу загальної реабілітації, що допомагають позбутися залежності. Кожен пацієнт отримує увагу та турботу, необхідну допомогу з боку досвідченого персоналу та повний комплекс психологічної підтримки та супроводу під час лікування.

Лікування ігроманії

Ігрова залежність формується у різних формах і впливає зміну психоемоційного стану пацієнтів. Складністю організації лікування залишається категоричне невизнання проблеми, відмова від отримання професійної допомоги, що необхідна для позбавлення труднощів.

Професійне лікування ігроманії включає обов'язкові курси мотивації та психотерапії, заняття з досвідними кураторами центру. Психологічна залежність впливає на зміну соціальних і звичок у поведінці, знижує якість життя людини та його психоемоційний стан.

Позбавитися ігрової (інтернет) залежить самостійно дуже складно і на цьому шляху пацієнти потребують допомоги. Мінімізувати зміни психіки та пришвидшити процес одужання допоможуть спеціалісти нашого центру, що готові надати комплексну допомогу та психологічну підтримку.

Психосоціальна реабілітація

Встаючи на важкий шлях лікування від певної форми залежності пацієнт не може пройти його самостійно. Отримавши ефективну та професійну допомогу, таку як комплексна реабілітація алкозалежних він буде готов після завершення курсу повернутися до здорового та повноцінного образу життя.

Робота з пацієнтами, у яких діагностована залежність, ґрунтується на реалізації курсів мотивації, що заміняє інтервенцію. Мотивовані підопічні у центрі отримують рекомендації психологів і кураторів, постійно працюють зі спеціалістами та досягають поставлених цілей. В реабілітаційний курс включають програми соціальної та особистісної спрямованості, необхідні для відновлення витрачених цінностей.

Важливим етапом лікування, який включає реабілітацію наркозалежних залишається соціальна адаптація та повне супроводження пацієнтів. Люди з залежністю отримують навички прийняття відповідальних рішень і несуть за них відповідальність, інструменти для відновлення соціальних зв’язків і їх подальшого зміцнення.

Коли життя неможливе без залежності, людина не може контролювати себе і свою поведінку, потребує комплексної та якісної допомоги. Звертайтеся до спеціалістів нашого центру, які надають безкоштовну первісну консультацію для людей із залежністю чи їх близькими. Дзвоніть та залишайте заявку на сайті, отримайте необхідну підтримку, яка треба, щоб отримати визволення від залежності Вам чи рідним!