Хмельницький, Луцьк (098) 344-08-29 24/7

Зняття алкогольної інтоксикації

Зняття алкогольної інтоксикації

Тривале і разове вживання великих кількостей алкоголю призводить до гострої інтоксикації.

  1. Небезпека алкоголю здоров'ю
  2. Ступені інтоксикації
  3. Лікування алкоголізму

Цей стан небезпечний не лише негативними наслідками для здоров'я, а й несе безпосередню загрозу життю. Центр здорової молоді у Хмельницькому пропонує програму виведення із запою, включаючи детоксикацію від токсинів через вживання спиртних напоїв.

Небезпека алкоголю здоров'ю

Етиловий спирт - підступна отрута. Отруйна дія зазвичай проявляється не відразу. Вранці після виливання спостерігаються головний біль, слабкість, нудота, серцебиття. Нерідко цей неприємний стан намагаються вилікувати прийомом нової порції алкогольних напоїв. Виникає короткочасне полегшення, але з кожним разом стає дедалі гіршим. Виходить замкнене коло, тобто запій .

Особливу небезпеку є продукти перетворення етанолу в організмі, насамперед ацетальдегід. Ця отрута завдає шкоди печінці, ниркам, серцю, нервовій системі, спричиняє ацидоз і навіть спричиняє смерть при концентрації в крові 1 мг/мл.

Виведення із запою у Хмельницькому допоможуть провести досвідчені фахівці Центру Здорової Молоді із застосуванням найсучасніших методів детоксикації. Не слід тягнути із зверненням за допомогою. Чим раніше будуть проведені термінові процедури, тим менше наслідків для здоров'я.

Ступені інтоксикації

Легкий ступінь алкогольної інтоксикації, як правило, не викликає серйозного занепокоєння ні у хворого, ні у близьких. Спостерігається збудження, товариськість, піднесений настрій, а почервоніння обличчя та часті серцебиття вважають безпечними.

Середній ступінь проявляється розбитістю, порушеннями мови, сонливістю, блюванням, головним болем, неадекватністю поведінки. У цьому стані потрібна термінова детоксикація організму На жаль, хворий найчастіше відмовляється приймати допомогу лікарів, вважаючи, що такий стан сам мине, або, що ще гірше, продовжує лікування новими дозами алкоголю.

Подальше вживання спиртних напоїв закінчується важким отруєнням, при якому втрачається ясність свідомості та рухова моторика, можливе мимовільне сечовипускання та дефекація. Непробудний сон може перейти в кому. Зняття алкогольної інтоксикації при цьому потрібно провести негайно, інакше справа може скінчитися смертю.

Алкоголізм небезпечний не лише для самого хворого, але й для оточуючих, особливо при наявності в анамнезі травм головного мозку чи психічних захворювань. Такі хворі під впливом алкоголю можуть стати агресивними, відчувати галюцинації чи впасти в депресію до самогубства.

Лікування алкоголізму

Самолікування алкогольної інтоксикації несе у собі чималий ризик. У домашніх умовах неможливо провести детальну діагностику серця, печінки, мозку та інших органів. Лікування алкоголізму у Хмельницькому у Центрі починається з проведення необхідних аналізів, одразу ж ставиться крапельниця, що неможливо зробити вдома.

Після проведення повної детоксикації та лікування гострих порушень здоров'я проводиться кодування від алкоголізму у Хмельницькому. Це надійно убезпечить хворого від прагнення випити. Прийом навіть незначних доз етанолу призводить до вкрай неприємних відчуттів, а найчастіше хворі не мають такого бажання.

Для наступу стійкої ремісії потрібне тривале фізичне та психічне відновлення хворого, а також його соціальна адаптація. Програма 12 кроків включає всі ці заходи, що дозволяють повернутися до нормального життя.

Реабілітаційний центр у Хмельницькому проводить повну реабілітацію хворих на алкоголізм.

Фахівці центру проводять:

  • термінову детоксикацію постановкою крапельниць;
  • виведення із запою;
  • медикаментозне лікування відновлення нервово-психічного рівноваги;
  • кодування від алкоголізму;
  • мотиваційне консультування; когнітивно-поведінкову терапію;
  • метод позитивного підкріплення.

Далі надається допомога у пошуку роботи, відновленні нормальних відносин з рідними та близькими, з якими також проводяться бесіди на тему особливостей поводження з одужуючими від цієї тяжкої недуги.

Якщо ваша близька страждає від тяги до спиртного, зателефонуйте до Центру Здоров'я Молоді. У жодному разі не відкладайте звернення до лікарів, якщо спостерігаються симптоми середнього та тяжкого ступеня інтоксикації. У першому випадку можливе проведення детоксикації фахівцем вдома, а у другому необхідна термінова госпіталізація.