Хмельницький, Луцьк, Чернігів +38 (098) 344-08-29 24/7

Пивний алкоголізм та його вплив на здоров'я

Пивний алкоголізм та його вплив на здоров'я

Останнім часом вживання алкогольних напоїв зростає у безперервній прогресії.

  1. Шкода пива
  2. Ознаки пивної залежності
  3. Наслідки пивного алкоголізму

Багато людей навіть не помічають, як купують у магазині пляшечку пива, щоб випити її за вечерею чи навіть дорогою додому. При цьому вони впевнені, що від однієї-двох-трьох пляшок пінного напою особливої ​​шкоди не буде, а пивний алкоголізм вважають звичайною страшилкою лікарів.

Але наркологи давно довели, що пиво може завдати непоправної шкоди здоров'ю та призвести до розвитку справжнього алкоголізму.

Шкода пива

Більшість людей впевнені, що поєднання води, хмелю та солоду є деякою подобою абсолютно нешкідливого компоту. А деякі навіть стверджують, що пиво має позитивний вплив на суглоби та мозок.

Насправді пінні напої негативно впливають на:

  • серцево-судинну систему;
  • роботу головного мозку;
  • опорно-руховий апарат.

Неприємністю стануть і можливі провали у свідомості. І лише своєчасне лікування алкоголізму у Хмельницькому допоможе усунути всі ці проблеми та позбутися шкідливої ​​звички.

Ознаки пивної залежності

Основними ознаками пивної залежності є:

  • постійна тривожність;
  • збільшення рівня агресії;
  • зниження розумових здібностей;
  • психологічна та моральна нестабільність.

При цьому без вживання пива людина починає почуватися невпевнено, а необхідна для гарного настрою доза постійно зростає. Тож, через якийсь час, лише повноцінне кодування від алкоголізму у Хмельницькому допоможе відновити здоров'я та позбутися залежності.

Починає псуватися і постать людини, яка п'є: росте живіт, набухають повіки, з'являється зайва вага. Через надмірну масу людина починає відчувати труднощі з диханням, що веде до проблем з доставкою кисню до всіх органів людського організму.

До додаткових симптомів відносяться тремтіння рук, запаморочення, постійна спрага. Алкоголь починає повільно, але неухильно руйнувати тіло людини. При цьому самі любителі слабоалкогольного напою не надають таким змін особливої ​​уваги, холячи та плекаючи пузо, не звертаючи уваги на задишку. У кращому випадку вони обіцяють собі та близьким буквально днями відмовитися від згубної звички, у важких випадках упоратися з проблемами зможе лише детоксикація організму.

Наслідки пивного алкоголізму

Центр здорової молоді у Хмельницькому давно б'є на сполох з приводу нестримного вживання пива. Цей напій рідко випивається без жирної чи солоної закуски, яка важким тягарем лягає на шлунково-кишковий тракт. Та й легкі снеки не можна назвати здоровим чи повноцінним харчуванням.

Збільшення розмірів шлунка, що є одним із симптомів пивного алкоголізму, починає негативно впливати на роботу головного мозку. Та й нехай невелике, але відчутне затуманювання голови не сприяє збереженню ясності свідомості.

Пивний алкоголізм негативно впливає на гормональний фон питущої людини. В результаті вироблення чоловічих гормонів зменшується, а жіночих збільшується, що призводить до зростання молочних залоз та збільшення живота.

Реабілітаційний центр у Хмельницькому проводив дослідження, під час яких з'ясувалося, що внаслідок вживання пива у чоловіків:

  • знижується лібідо;
  • зменшується кількість сперматозоїдів;
  • розвиваються проблеми з ерекцією.

Все це негативно впливає на статеву сферу і функціонування організму в цілому.

Крім того, пиво має яскраво виражений сечогінний ефект, так що з тіла людини поступово вимиваються корисні мікроелементи, які покликані захищати від небезпечних захворювань і відповідати за якісну роботу всіх життєво важливих систем.

Вживання пива сьогодні рідко хто сприймає як серйозну хворобу, але варто пам'ятати, що алкоголізм завжди починається з невеликих доз, переростаючи в стан, коли врятувати здоров'я, а іноді і життя любителя міцних напоїв зможе лише професійний виведення із запою.

Сьогодні можна знайти чимало засобів, здатних впоратися з початковим ступенем залежності, але застосовувати їх необхідно лише після консультації з лікарем, який підбере відповідні препарати, ґрунтуючись на стані пацієнта та ступеня захворювання. А для позбавлення від психологічної залежності відмінно підходить програма 12 кроків.