Хмельницький, Луцьк (098) 344-08-29 24/7

Сольова наркоманія: ознаки та лікування

Сольова наркоманія: ознаки та лікування

У молодіжному середовищі, якихось років 10-12 тому з'явилася нова  речовина з назвою «СОЛІ».

  1. Про наркотик, як такий
  2. Як дізнатися «сольовика»?
  3. Про лікування

Крім цього, основної назви, існують й інші аналоги: меф, легалка, кристал, сіль для ванн, свист та ін. А якщо враховувати, що коштує він дешевше за героїн, то молодь з легкістю його приймає, не знаючи про згубні наслідки. Якщо ваша рідна людина почала приймати солі, то єдиний і правильний вихід – звернутися до фахівців. Центр Здорової Молоді запрошує не лише хворих на наркоманію, а й співзалежних на консультації, лікування та реабілітацію.

Про наркотик, як такий

"Солі" - синтетичний наркотик, синтезований з похідного мефедрону або аналогічних речовин. Спочатку він був цілком легальним, оскільки його склад не містив речовин, що входять до списку заборонених речовин. Меф активно поширювався у молодіжному середовищі, особливо у клубах, дискотеках та ін. Залежність від солей настає з першого прийому. Основним постачальником цієї отрути став всюдисущий інтернет, основна аудиторія якого – молодь. Сьогодні «солевиків» видно неозброєним поглядом. Це як особлива каста, що втрачає насамперед голову і вбиває тіло.

Прийом солей непередбачуваний. Він змінює психіку настільки, що наркоман потрапляє в іншу реальність і під впливом препарату може робити вчинки, пояснення яким просто немає.

Найстрашніша дія солі – миттєве звикання та бажання «наздоганятися» постійно. Від цього часто настають передозування, а молоді люди, якщо не гинуть, то втрачають розум, причому назавжди.

Як дізнатися «сольовика»?

Які ознаки повинні зазначати, що людина приймає солі?

  1. Відсутність сну. Хворому не хочеться спати, і це може тривати більше тижня. Мозок виснажується, як тіло.
  2. Мовні дефекти, відсутність логіки у побудові речень, мова вкрай нескладна.
  3. Мимовільні лицьові гримаси.
  4. Здавлювання щелеп або посмикування м'язів нижньої щелепи.
  5. Відсутність апетиту.
  6. Вага стрімко губиться.

Але найстрашніше відбувається з психікою та в емоційній сфері. наркотик відчуває енергетичний приплив, від якого просто «рве» і він готовий переробити купу справ. Психіка може змінюватися по кілька разів на добу, від ейфорії, до важкої депресії, від хворобливої ​​підозрілості, до «душі навстіж».

Тепер головне. Апріорі, що вживає «солі» або інші хімічні речовини, приховує цей факт. Бреше, викручується, намагається щиро переконати, що це не так. Але будьте пильні, і не сприймайте його слова на віру. Досить зробити біохімічний аналіз крові, і справді відкриється з усвідомленням всього страху становища.

Про лікування

Лікування наркоманії у Хмельницькому від прийому «солі» це тривалий та важкий процес повернення до життя. І займатися цим мають спеціалісти з профільною освітою.

На початковому етапі лікування наркоманії у Луцьку проводиться детоксикація організму медикаментами, які усувають синдром абстиненції (ломки) у тих, хто вирішив відмовитись від мефу.

На другому етапі проводиться реабілітація у соціальному та психологічному аспекті. Пацієнти можуть вибрати для себе програму 12 кроків або кодування від наркоманії у Хмельницькому. Згідно з програмами з пацієнтом працюють психотерапевт та психолог, а хворий проходить самостійно реабілітаційний курс за програмою, яка схвалена провідними вченими в галузі наркології.

Закінчення базового курсу реабілітації – перехід на третій етап при амбулаторному відвідуванні реабілітаційного центру у Хмельницькому . На даному етапі пацієнт крок за кроком вливається до соціуму, відбувається адаптація до звичайної життєдіяльності, але без прийому наркотичних засобів.

Тільки поетапне лікування дає можливість усвідомити і зрозуміти мислення залежного від наркотиків.

Проходження і закінчення реабілітаційного курсу, наркозалежний як перестає відчувати потяг до наркотику, але починає формуватися як зріла особистість, яка може долати труднощі у житті, без підстьобування свідомості наркотичними речовинами.

Не пропустіть момент, коли близька людина опиниться вже на краю божевілля, з якого вже немає виходу.