Хмельницький, Луцьк (098) 344-08-29 24/7

Ремісія – допомога та підтримка залежного

Ремісія – допомога та підтримка залежного

Залежність від наркотичних речовин може розвинутися з першої дози і закінчитися передозуванням і смертю.

  1. Причини, що призводять до передозування
  2. Симптоми передозування
  3. Наслідки передозування наркотиками
  4. Допомога при передозуванні

Такий стан характеризується відмовою всіх внутрішніх органів та ЦНС через те, що організм не може самостійно впоратися з високою концентрацією наркотику в крові.

Кодування від наркоманії у Хмельницькому у комплексі з реабілітацією допомагає залежним впоратися з патологічною тягою та подолати наркозалежність. Перед процедурою потрібно детоксикація організму, щоб повністю вивести продукти розпаду токсичних речовин. При зриві зростає можливість перевищення дози.

Грамотне лікування наркоманії у Хмельницькому знижує появу ризиків, пов'язаних з ускладненнями та перевищенням дози. Важливо знати, що не існує «терапевтичного та безпечного» дозування наркотиків, тому кожне вживання може стати останнім.

Передозування - це вживання за 1 раз великої дози наркотику, що загрожує серйозними наслідками. Летальний результат може виникнути при перевищенні дози, прийомі наркотиків під час некваліфікованого лікування, поганому самопочутті.

Причини, що призводять до передозування

Передозування, яке може призвести до серйозних наслідків для організму, може статися з будь-яким залежним, що перевищив дозу наркотику. Центр Здорової Молоді у Хмельницькому забезпечує грамотну та належну організацію лікувального процесу з якісною комплексною реабілітацією.

Таке кваліфіковане лікування гарантує досягнення одужання та запобігає ймовірності зриву. Саме під час ремісії зростає ризик передозування, але мають певні чинники, які можуть запобігти вживанню високої дози наркотику.

Передозування може настати під час тривалої ремісії, коли залежний організм адаптувався до життя без наркотичних речовин. Також перевищення дози спостерігається при повторному вживанні наркотиків для усунення симптомів абстиненції.

Дуже часто передозування настає у людей, які змішують алкогольні напої з наркотиками та вживають заборонені препарати безконтрольно. У багатьох залежних підвищується ймовірність психічних розладів, суїцидального настрою, особливо у введенні високих доз наркотику.

Симптоми перевищення дози розвиваються після потрапляння наркотику в кровотік. Вони спостерігаються при внутрішньовенному введенні препаратів, прийомі таблеток. Фахівці Центру Здорової молоді у Хмельницькому готові допомогти будь-якій людині з наркотичною залежністю.

Симптоми передозування

Наркозалежність формується при вживанні різних видів наркотиків, які впливають на кожну людину по-різному. Практично всі наркотичні речовини, які приймаються спільно з алкогольними напоями, затуманюють свідомість, негативно впливаючи на весь організм, що може призвести до передозування.

Найважчі симптоми передозування, з якими стикалися фахівці реалізаційного центру, спостерігаються на тлі спільного вживання психостимулюючих та опіоїдних речовин. Психостимуляторами є кокаїн, галюциногенні речовини, амфетамін та його похідні, мескалін та псилоцибін.

До симптомів отруєння цими речовинами відносяться тремор, тахікардія, відчуття темряви перед очима, нудота, блювання, підвищене потовиділення, відчуття тривоги, біль у грудній клітці, шум у вухах, гіперемія шкірного покриву.

Опіати – наркотичні алкалоїди, отримані з опійного маку. Однак поширені й синтетичні аналоги цієї речовини. До них належать: героїн, дезоцин, фентаніл, метадон. Ознаками інтоксикації організму при отруєнні цими речовинами вважаються: слабке дихання і пульс, непритомні стани, неприборкане блювання, синюшність шкіри, піна з рота.

Наслідки передозування наркотиками

Згідно зі статистичними даними, як правило, вживання великих доз наркотиків призводить до смертельного результату. Тільки кваліфікована допомога та підтримка залежного , грамотне лікування та курс реабілітації допоможуть уникнути летального результату людині, яка безконтрольно вживає речовини, які змінюють свідомість.

Вживання наркотиків призводить до руйнування всього організму та його виснаження, тому людині важко без допомоги рідних та фахівців пройти лікування. У залежного особливо страждає психіка, що може призвести до розвитку психічних розладів, деградації особистості, якщо не буде надано своєчасну підтримку.

Допомога при передозуванні

За перших ознак передозування залежному потрібна термінова кваліфікована допомога, яку надасть бригада досвідчених лікарів. Наступний етап лікування полягає у кодуванні та проходженні курсу реабілітації у спеціалізованому центрі.

Наркоманія та алкогольна залежність – це дві великі проблеми сучасного суспільства, з якими потрібно боротися всіма доступними методами .

Щоб уникнути передозування, залежному потрібно пройти повноцінний курс лікування, який включає:

  • психотерапевтичну та психологічну підтримку;
  • усунення факторів підвищеного ризику;
  • заняття з психологом як у групі, так і індивідуальні;
  • відновлення особистісних якостей та соціальних відносин.

Реабілітаційний центр у Хмельницькому проводить комплексне лікування наркозалежних до досягнення стійкої ремісії, включаючи реабілітацію за програмою 12 кроків. Тільки після завершення всього лікувального курсу людина зможе розпочати нове тверезе життя. Це єдине і правильне рішення, щоб уникнути передозування, інвалідності та смерті від наркотиків.