Хмельницький, Луцьк (098) 344-08-29 24/7

Зняття алкогольної інтоксикації: якщо пішов «у запій»

Зняття алкогольної інтоксикації: якщо пішов «у запій»

Запій – небезпечний стан для здоров'я та життя людини. Люди, схильні до алкогольної залежності, часто не можуть зупинитися і відмовитися від чергової дози випивки.

  1. Чи можна самостійно вийти із запою?
  2. Симптоми та прояви алкогольного отруєння
  3. Особливості виведення із запою вдома
  4. Безпека життя та потреба в подальшому лікуванні

Болюча потреба вкидає в замкнене коло, з якого практично завжди може врятувати штучне зняття алкогольної інтоксикації .

Стан запою – це діагноз у хронічних алкоголіків. Це поширена побутова ситуація, яка можлива навіть у тих, хто не особливо зловживає спиртним. Як патологія запой супроводжується дуже неприємними відчуттями, абстинентним синдромом. Вони провокують розлад усіх систем організму, включаючи психіку. Не в змозі самотужки осмислити і перемогти проблему, людині потребує сторонньої допомоги, щоб перемогти алкоголізм .

Чи можна самостійно вийти із запою?

Складність виходу з цього стану в тому, що людина не контролює себе. Його стан надто болісний, немає сил і ресурсів, потрібна масштабна детоксикація організму . Хворий думає лише про дозу випивки, не може харчуватися нормально, стежити за своїм зовнішнім виглядом. Організм виснажений, починається відключення від реальності, можливі напади делірію, галюцинації.

Найголовніше – можна завдати шкоди не лише собі, а й оточуючим, близьким людям. Також у запої багато хто йде на правопорушення, вчиняє суїцидальні дії.

Часто виникає бажання пройти кодування від алкоголізму у Хмельницькому, аби врятувати здоров'я та розум. Однак для успішного результату цієї процедури спочатку потрібно пройти відповідний курс симптоматичної терапії. Тут важливою є роль близьких, сім'ї, яка може організувати необхідну підтримку – медичну, психологічну. Фахівцям можна довірити життя та стан хворого – діяти потрібно рішуче, самотужки впоратися із запоєм переважно неможливо.

Симптоми та прояви алкогольного отруєння 

Важливо, що при запійному стані людина не припиняє пити навіть якщо доза перевищена радикально. Це відбувається за рахунок сильних хімічних змін організму. Коли починається отруєння, активується блювотний рефлекс. Але на фінальній стадії цей рефлекс зникає, організм просто не реагує на передозування спирту, що особливо небезпечно.

Прояви абстинентного синдрому проявляються дуже небезпечними та болючими:

  • Аритмія; порушення серцевого ритму;
  • Підвищене потовиділення;
  • Сильний головний біль;
  • Порушення роботи ШКТ, кишківника;
  • Загострений стан нервової системи;
  • Судоми, тремор кінцівок.

Не варто в цьому випадку слухати «добрі поради» від друзів та знайомих. Часто рекомендують позбутися спраги та зневоднення, головного болю шляхом прийому певних ліків, розсолу, народних засобів. Тут необхідно грамотно підібране лікування, професійне та коректне під наглядом фахівців.

Особливості виведення із запою вдома

Центр здорової молоді у Хмельницькому – заклад, де можна врятуватися від будь-яких проявів алкогольної залежності, пройти повноцінну реабілітацію. У центрі працюють кваліфіковані наркологи з великим досвідом. Вони надають оперативну допомогу хворим вдома чи стаціонарі, з використанням сучасних препаратів, устаткування, медичного персоналу.

Лікування алкоголізму у Хмельницькому включає курс повноцінної терапії. Для проходження реабілітаційної програми працівники надають усі умови. З організму хворого виводять усі токсини, що послаблює організм, тому потрібна певна допомога, умови утримання в реабілітаційному центрі, щоб уникнути ризику летального результату.

У цьому плані велику ефективність показала програма 12 кроків . Вона покликана допомогти утриматися від повернення до колишнього небезпечного стану залежності, створює відповідну обстановку та підтримку для пацієнта. Важливо бути ізольованим від колишнього небезпечного оточення, під наглядом фахівців.

Реабілітаційний центр у Хмельницькому пропонує повноцінне лікування, терапію та реабілітацію на основі новітніх технологій та медичних методик. Співробітники аналізують усі дані хворого, розробляють індивідуальну стратегію лікування. Курс коригується залежно від результатів.

Безпека життя та потреба в подальшому лікуванні

У новій безпечній обстановці за підтримки медиків алкоголік отримує шанс на порятунок. Він одержує весь спектр можливостей для лікування, повернення до нормального життя.

Виведення із запою у Хмельницькому – правильне рішення, коли хочеться відновити здоров'я та не повертатися до руйнівної залежності. Програма 12 кроків, рекомендована Міжнародною антинаркотичною асоціацією, виправдовує довіру лікарів та пацієнтів уже багато років. У ході індивідуальної терапії хворий усвідомлює проблему, приймає допомогу, зміцнює свою волю до життя та прагне оздоровлення.

Дуже важливу роль у цьому питанні відіграє психологічна підтримка від сім'ї та друзів. Соціальні зв'язки допомагають пройти непростий шлях до тверезого життя та стати повноцінним, здоровим членом суспільства.