Хмельницький, Луцьк (098) 344-08-29 24/7

Лікування ігроманії: чому люди стають ігроманами і що з цим робити

Лікування ігроманії: чому люди стають ігроманами і що з цим робити

Ігроманія відноситься до нехімічної, тобто поведінкової залежності, вираженої в непереборному бажанні брати участь в іграх.

  1. Лікування ігроманії
  2. Як позбутися ігрової залежності

Поступово ігрова активність, азарт та бажання перемогти починають впливати на психологічний стан людини. Людина перестає брати участь у соціальному житті, стає нервовою і мріє лише про одне, як швидше повернутися до гри. Така поведінка завдає шкоди не лише самій людині, а оточуючим. Псуються сімейні стосунки, людину не цікавить робота, змінюється стиль спілкування з друзями та знайомими.

Якщо ви почали підозрювати близького чи родича у захопленні азартними іграми і йому потрібна допомога, рекомендуємо зателефонувати до нашої клініки, де проведуть лікування ігроманії у Хмельницькому.

Наші співробітники щодня стикаються з пацієнтами, які не надають значення власному психологічному стану та заперечують ігрову залежність.

Лікування ігроманії

Розвиток технологій та інтернету штовхають багатьох людей спробувати удачу та пограти на ігрових автоматах, відвідати онлайн-казино або взяти участь в інших форматах розваг. Якщо гра не завдає шкоди і призначена для отримання нових навичок, навчання або розширення кругозору, то нічого поганого в цьому немає.

Але більшість азартних ігор мають вузьку спрямованість і для участі необхідно зробити грошову ставку. Поступово людина роблячи ставки, відчуває адреналінові сплески, і звичайне життя здається йому прісним і нецікавим. Людина спочатку програє власні гроші, потім починає позичати у знайомих, мріючи відігратися. Постійні програші та відсутність грошей на ігри впливають на емоційний стан і людина стає дратівливою, агресивною. У деяких випадках відсутність грошей штовхає людину на злочин.

Якщо ви або ваші знайомі потрапили в подібну ситуацію, рекомендуємо звернутися до Центру здорової молоді у Хмельницькому. Співробітники реабілітаційного центру підкажуть, як упоратися з ситуацією та позбутися ігроманії. Спеціально для пацієнтів з ігровою залежністю розроблено сучасні методики, які довели ефективність у лікуванні ігроманії. Після лікування ми гарантуємо повне звільнення від ігроманії та відсутність рецидивів. Наші співробітники розуміють складність ситуації та з усією відповідальністю підходять до своїх обов'язків.

Пацієнтам клініки пропонується наступна допомога:

  1. Проведення психологічних тренінгів та бесід. Заняття можуть проводитись у груповому форматі або індивідуально. Спілкування з лікарем допомагає пацієнтові усвідомити проблему та її складність;
  2. Для отримання повноцінного результату проводитися індивідуальна робота не лише з пацієнтами, а й із членами сім'ї;
  3. У ході лікування відбувається психо-соціальна реабілітація, і у пацієнта виробляється блокування залежності та відновлюється психічний стан;
  4. Проводиться відновлення соціальних та сімейних зв'язків. Пацієнту щеплюються нові цінності, і він розуміє значення соціальної активності.

Реабілітаційний центр у Хмельницькому та його співробітники нададуть всебічну допомогу азартним гравцям відновити психоемоційний стан та допоможуть усвідомити згубність ігрової залежності.

Як позбутися ігрової залежності

У нашій клініці використовуються сучасні методики позбавлення згубної звички. Особливу ефективність у лікуванні ігрової залежності показу «Програма 12 кроків». Після проходження всіх етапів програми людина усвідомлює, що для повноцінного життя не потрібно одержувати адреналінові сплески від азартної гри. Людина розуміє, що життя без гри приносить набагато більше задоволення та гарного настрою. Якщо знадобилася допомога та реабілітація після ігроманії у Хмельницькому, рекомендуємо зателефонувати за вказаними телефонами. Наші співробітники вислухають вас та підкажуть, які дії необхідно зробити для початку лікування ігрової залежності. Якщо виникнуть питання, ви можете їх поставити та вийшли кваліфіковані відповіді.

Ми надамо допомогу в будь-якій ситуації та кожному пацієнтові. Після лікування в нашій клініці, ми гарантуємо повне звільнення від згубної звички та повернення до нормального життя.