Хмельницький (098) 344-08-29 Цілодобово

Як зрозуміти, що Ваш близький сольовий наркоман?

Як зрозуміти, що Ваш близький сольовий наркоман?

Залежність від солей та інших синтетичних речовин перетворює людину на наркомана, готового заради дози на все.

Підпільні хімічні лабораторії з виробництва наркотичних речовин постійно вдосконалюють свою продукцію. Синтетичні матеріали у максимально короткі терміни викликають звикання та сильну залежність, побороти яку допоможуть лише фахівці. Від вживання заборонених препаратів погіршується як психологічний, а й фізичний стан, організм швидко і неухильно руйнується. І найстрашнішим видом залежності стала сольова наркоманія. Ці препарати викликають миттєве звикання, а «злізти з голки» без допомоги фахівців буде практично неможливо.

Важливо пам'ятати, що чим раніше хворий звернутися за допомогою, тим менше часу витратиться на зцілення і тим якіснішим буде результат. Лікування наркоманії у Хмельницькому здійснюється за ретельно розробленими методиками, що включають кращі напрацювання, що використовуються комплексно. Важливим фактором є індивідуальний курс реабілітації, яким має закінчуватись курс лікування. При цьому сам пацієнт активно відмовлятиметься від зцілення, не бажаючи розлучатися від ілюзорного світу, в якому виконуються всі його мрії.

Види сольових наркотиків

Сильнодіючі штучні препарати викликають особливо швидке звикання та майже миттєву залежність від нової дози. Вважається, що синтезовані речовини здатні захопити людину в полон вже після 1-2 вживання.

Додатковою небезпекою застосування солей є недорога вартість наркотику, що робить їх максимально доступними. Стан ейфорії при цьому настає практично одразу.

Основою солі є мефедрон. Добавками наркотиків стали різноманітні компоненти, які поступово накопичуються в організмі та викликає поступову відмову органів.

Сіль може випускатися в таблетках, порошках, розчині, так що прийом наркотиків не залишає на шкірі слідів, якими можна було б обчислити наркозалежного.

Ознаки сольової залежності

Кодування від наркоманії у Хмельницькому допоможе впоратися з проблемою. Але починати лікування необхідно якомога раніше.

На залежність від солі можуть вказати такі симптоми як:

 • Різка зміна настрою та поведінки. Наркоман може раптово йти з дому або закриватися в кімнаті, замикатися в собі або так веселитися, змінити коло спілкування, перестати зустрічатися зі старими друзями;
 • Використання очних крапель.
 • Поява блукаючого погляду, що створює враження, що співрозмовник знаходиться десь далеко і не розуміє, що відбувається навколо.
 • Розширення зіниць.
 • Поява блідості шкіри.
 • Різка втрата ваги.
 • Тримання щелепи (особливо нижньої).
 • Поява неконтрольованих гримас.

Підозріння повинні викликати непізнані таблетки або дивні ліки.

Центр здорової молоді у Хмельницькому рекомендує звертати увагу на будь-які дива у поведінці близької людини, адже раннє звернення до фахівця допоможе швидше впоратися з проблемою та повернути родича чи близького друга до нормальної. життя.

Наслідки вживання солі

Вживання штучно синтезованих наркотиків негативно впливає на здоров'я людини. Внаслідок застосування солі повністю руйнується нервова система, погіршується стан усіх внутрішніх органів. Особливо небезпечний стан ламання, коли наркозалежний не дає звіту у власних діях, спрямованих на пошук нової дози або грошей на її придбання.

Лікування залежності

Реабілітаційний центр у Хмельницькому допоможе впоратися із залежністю. Лікарі клініки проводять діагностику пацієнта, збирають анамнез. Після цього призначається детоксикація організму, що дозволяє зняти абстинентний синдром та підтримати роботу внутрішніх органів.

Далі слідує:

 • медикаментозна терапія;
 • розробка індивідуальної стратегії поведінки з наркозалежним;
 • програма 12 кроків;
 • психологічна підтримка;
 • вибір оптимальної методики лікування;
 • формування програми реабілітації.

В останню включено психологічну корекцію, групові та індивідуальні заняття, нейтралізація факторів, що формують бажання приймати заборонені препарати.