Хмельницький (098) 344-08-29 Цілодобово

Як кинути пити раз і назавжди?

Як кинути пити раз і назавжди?

Алкоголізм, як і раніше, залишається проблемою багатьох людей. Згубна звичка може вражати людей незалежно від їхнього статусу, соціального стану, віку.

 1. Основні причини зривів
 2. Де проходити лікування
 3. Формування мотивації
 4. Професійна допомога
 5. Де проходити лікування

Залежність виникає у простих робітників, наукових співробітників, бізнесменів, працівників розумової та фізичної праці.

Однак із подібною проблемою можна впоратися. Для цього достатньо остаточно вирішити для себе як будувати нове життя та звернутися до реабілітаційного центру у Хмельницькому.

Тут допоможуть позбутися не лише фізичної та психологічної звички, а й проведуть курс соціалізації та дозволять забути про важкі дні алкогольної залежності.

Можна, звичайно, спробувати вирішити питання як кинути пити самостійно, але в цьому випадку цілком ймовірні зриви.

Основні причини зривів

Щоб повністю вирішити проблему непомірного вживання спиртних напоїв, необхідно зрозуміти весь тягар процесу та попросити підтримки близьких. Але й у цих випадках буває так, що людина не витримує, рука тягнеться до пляшки, а мозок наполегливо вимагає скрасити сірі будні яскравим чадом пияцтва.

Основними причинами такої поведінки стають:

 • Конфлікти на роботі та вдома. Це можуть бути стосунки з колегами, невдоволення начальством або швидкістю просування кар'єрними сходами, сімейні скандали, побутові складності.
 • Своєрідне оточення, що складається з не найвпевненіших у собі людей, які звикли вирішувати власні проблеми уникненням реальності.
 • Фінансові складнощі.
 • Недостатність підтримки близьких людей.
 • Покинутий курс реабілітації або повне усунення причин, які призвели до виникнення залежності.

Звернення до Центру здорової молоді у Хмельницькому допоможе впоратися з усіма цими проблемами та успішно пройти весь курс лікування.

Де проходити лікування

Лікування алкоголізму в Хмельницькому на базі спеціалізованого центру дозволить отримати не лише медикаментозні препарати, що допомагають справлятися з отруєнням організму та ліквідувати наслідки психологічного звикання, а й відчути підтримку з боку лікарів, середнього медичного персоналу та інших пацієнтів.

У клініці використовується програма 12 кроків , що вважається одним із найефективніших способів впоратися зі згубною звичкою і повернутися до нормального існування, відчути красу життя без алкогольного чаду.

Ефективність програми підтверджена мільйонами випадків лікування, але щоб вона запрацювала на повну потужність, необхідно щиро повірити у необхідність такого кроку.

Формування мотивації

Кодування від алкоголізму у Хмельницькому допоможе вирішити основне завдання: змусить кинути пити. Але щоб ухвалене рішення відмовитися від алкоголю принесло моральне задоволення, слід продумати мотиваційні причини відмови від спиртного.

Зробити це можна самостійно чи з допомогою психолога, знайшовши собі відповіді такі вопросы:

 • Як визнати проблему?
 • Як перестати ігнорувати звичку шукати втіху у спиртному?
 • Як позбутися страху кинути пити?
 • Чому треба кидати саме зараз?
 • Якими будуть наслідки від продовження вживання алкогольних напоїв?
 • Що я отримаю натомість?

Відповіді на ці непрості питання допоможуть знайти сили на проходження всієї процедури позбавлення залежності.

Професійна допомога

Фахівці здатні повернути радість життя, зробивши вихід з запою . Але для успішного лікування будуть потрібні зусилля всіх учасників процесу. Тому пацієнтам спеціалізованих клінік забезпечується персональний підхід із боку наркологів, терапевтів, психотерапевтів. Медичні центри забезпечені сучасним обладнанням, у яких працюють кваліфікований персонал.

У план лікування зазвичай включаються:

 • детоксикація організму;
 • комплексна терапія з використанням медикаментозних препаратів, які мають мінімальні побічні ефекти;
 • індивідуальна та групова робота з психологом;
 • усвідомлене кодування;
 • реабілітація та повторна соціалізація.

Всі ці заходи спрямовані на усунення фізичної та психологічної залежності, створення непереносимості рідин на основі спирту, зниження здатності організму нейтралізувати алкоголь.

Допомога фахівців може знадобитися і після проходження курсу лікування: у цьому випадку колишній пацієнт завжди може звернутися до клініки за підтримкою та порадою. 

Де проходити лікування

Відмінними результатами позбавлення людей від алкогольної залежності може похвалитися Міжнародна антинаркотична асоціація. На прийом можна записатися в будь-який зручний час, при цьому людям, які звернулися за професійною допомогою, гарантована повна анонімність і нерозголошення інформації навіть близьким людям хворого.

Попередню консультацію можна отримати безкоштовно по телефону або на очному прийомі.

Персональний підхід, співчутливе ставлення до пацієнтів та ефективність роботи лікарів допоможуть змінити життя, наситити його яскравими фарбами тверезого способу життя.